Biura nieruchomości

Administrowanie nieruchomościami Intacto

INTACTO to zarządca, współpracująca ze wspólnotami bloków mieszkalnych oraz nadzorująca budynki prywatnych właścicieli. Grupa usatysfakcjonowanych klientów firmy sukcesywnie rośnie z racji fachowości wykonywanych działań i ich przystępnych cen. Usługi realizowane są na terenie Warszawy, Krakowa i Łodzi. Ponadto współpracujemy z doświadczonymi firmami oferującymi usługi remontowe.

Biuro Obrotu Nieruchomościami Ryszard Koczerski Marzenna Koczerska

Firma BON Koczerski trudni się wystawianiem świadectw energetycznych oraz wyceną budynków. Od 2009 roku trudnimy się obsługą lokali mieszkalnych i przemysłowych. Przygotowujemy również audyty energetyczne. Usługi oferujemy na terenie Bydgoszczy i pobliskich wiosek.
Szacujemy między innymi nieruchomości rolne i leśne. Biuro oferuje między innymi inwentaryzację budowlaną, ale szczegółowe informacje o ofercie znajdują się w witrynie online firmy.
Więcej na witrynie: bon-koczerski.pl

Firma Arche

Grupa Editing Perfection trudni się profesjonalną redakcją różnego typu dokumentów w języku angielskim. Firma zapewnia, że zlecone artykuły będą całkowicie zrozumiałe dla ludzi na co dzień posługujących się angielskim. Redagowanie można zlecić przesyłając e-mail na service@editingperfection.com. Nasi pracownicy znajdą i naniosą poprawki w zakresie błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i gramatycznych.

Globo office przestrzenie na wynajem

Oferta najmu skierowana do firm, które szukają lokalu Budynek Globo to inwestycja w centrum Poznania w otoczeniu budynków w grupie City Park i terenów parku. Oferowane są biura do najmu mieszczące się w charakterystycznym, innowacyjnym obiekcie. Administracja Globo Office Center mieści się w Poznaniu i oferuje współpracę za pośrednictwem formularza na witrynie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją: www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul.

Norma agent

Agent Norma to doświadczona firma z szeroką ofertą . W ofercie firmy dostępne są m.in. kosztorysowanie, projekty instalacji, doradztwo techniczne, jak również wyceny nieruchomości gruntowych. Wykonujemy nasze prace w Bydgoszczy i pobliskich miastach. Swoim kontrahentom spółka oferuje usługi profesjonalne wykonywane przez certyfikowanego specjalistę.
Norma-bon.pl -

Rezydencje Qubika

Qubika Rezydencje to nietuzinkowe projekty opracowane przez czołowych polskich architektów, stworzone z myślą o osobach, dla których ważne są wygodę, wysoki standard wykonania, a także nietuzinkowy wystrój. Innowacyjne koncepcje architektoniczne oraz kameralna aura sprawiają, że projekty nadają się dla kilkuosobowych, jak też wieloosobowych rodzin, które cenią bezpieczeństwo i spokój. Firma zarządza poza tym własnymi działkami, umiejscowionymi w Poznaniu, na których może postawić kontrahentom wille.

Intacto administracja

Przedsiębiorstwo Intacto oferuje usługi w branży nadzorowania a także sprawowania pieczy nad budynkami. Firma zapewnia pełen zakres prac związanych z zarządzaniem nieruchomościami, zapewniając fachowość, bezpieczeństwo i wiarygodność. Spółka działa na terenie województw: łódzkiego, małopolskiego i mazowieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką “osiągnięcia” w witrynie www, która pozwoli Państwu na analizę jakości naszych prac. INTACTO Olszewski, ul. Szpitalna 7 lok. 2, 31-024 Kraków, Kontakt telefoniczny: (12) 430 22 66, 530 301 911 , Fax.: (12) 442 01 96

Administracja nieruchomościami Intacto

Szeroko pojęte administrowanie i kierowanie nieruchomościami proponuje firma INTACTO, która posiada swoje punkty w Krakowie, stolicy i Łodzi. Specjalizujemy się zarządzaniem bloków oraz współwłasnościami łącznie z kompleksową obsługą w zakresie księgowości i podatków, a także udzielaniem porad oraz zagwarantowaniem czystego otoczenia. Pomagamy właścicielom nieruchomości w pozyskiwaniu środków pieniężnych na ocieplanie budynków i finansowaniu remontów z kredytów bankowych.

Abelard Koszalin

Spółka Abelard oferuje atrakcyjne nieruchomości, lokale użytkowe na obszarze całego kraju i wielu krajów Europy. Biuro zajmuje się przede wszystkim pośredniczeniem w handlu nieruchomościami i oferuje pomoc w trakcie wyboru optymalnej oferty kredytowej. Firma ma swoją lokalizację w mieście Koszalin przy ulicy Dworcowej 1, ale swoje usługi świadczy i to z bardzo dużym powodzeniem na rynku ogólnopolskim oraz na rynkach krajów Unii Europejskiej. Posiadamy bogate doświadczenie i wielu zaufanych klientów.