Biznes Ekonomia

Kerplik kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka Kerplik z siedzibą w Szczecinie swoje usługi kieruje do osób indywidualnych, jak i do spółek. Oferujemy pomoc w obrębie konsultingu prawnego oraz działania z ramienia klienta w procesie sądowym. Kancelaria oferuje również stałą obsługę prawną w sprawach pozasądowych. Kontrahenci kancelarii to szerokizbiór firm i instytucji – kancelaria działa na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 694 514 516. Kancelaria Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin tel. +48 91 820 27 22.

Adwokat z Poznania Rafał Sangowski

Kancelaria prawna Rafała Sangowskiego świadczy profesjonalne porady prawne. Kancelaria trudni się obsługą klientów biznesowych. Radzimy również osobom prywatnym. Usługi biura prawnego są do dyspozycji zainteresowanych z całego kraju. Biuro prawne zapewnia kompleksową obsługę klienta oraz najwyższy poziom usług ze względu na współpracę z specjalistycznym gremium fachowców.

Doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe Diament

Firma Diament to dynamicznie rozwijająca się działalność w branży finansowej w Polsce. Spółka specjalizuje się w doradztwie finansowym, opracowuje plany rentierskie oferuje doradztwo kredytowe, funkcjonuje także jako konsultant przy wyborze portfela emerytalnego. Siedziba znajduje się w Lublinie, firma posiada także biura w większych miastach Polski. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów umieszczonymi na stronie internetowej spółki.
Diament-df.pl: szczegóły oferty

Profin biuro księgowe

Biuro rachunkowo – finansowe Profin oferuje usługi w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, obsługi kadrowo-płacowej oraz sporządzania wniosków kredytowych i planów. Firma gwarantuje pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej oraz prowadzeniu ksiąg. Profesjonalni eksperci gwarantują terminowość wykonywanych zadań. Aby skorzystać z propozycji białostockiej spółki, należy napisać email na: biuro@profin.bialystok.pl. Dokładne dane kontaktowe i propozycja firmy znajduje się na stronie internetowej: profin.bialystok.pl.