Catering

Pasja Kuchnia włoska

Restauracja Pasja to miejsce z niepowtarzalnym klimatem i przepyszną kuchnią. O zadowolenie gości restauracji dba doskonały kucharz, który dzięki długoletniemu doświadczeniu wie jak sporządzić tradycyjne polskie posiłki i ciekawe potrawy kuchni europejskiej. Oferujemy także andrzejki. Restauracja mieści się w Radomiu i została uznana za jeden z godnych polecenia lokali w całym województwie. Restauracja wyposażona jest także rzutnik multimedialny a także profesjonalne nagłośnienie, sprawdzi się więc również w roli miejsca na szkolenie albo sympozjum.

Powozownia restauracja,catering i apartamenty

Lokal Powozownia proponuje bogaty wybór usług gastronomicznych. W ofercie Powozowni mieści się przygotowywanie uroczystości rodzinnych, imienin, oraz spotkań integracyjnych oraz warsztatów firmowych. Z usług restauracji korzystają setki usatysfakcjonowanych mieszkańców Poznania i okolic. Konkretny wykaz usług Powozowni oraz dane kontaktowe znajdują się w witrynie internetowej: powozownia.pl.
Zapraszamy do kontaktu: fax: +48 61 662 36 65, tel. kom.: 667 777 713
Więcej na stronie - powozownia.pl

Pro bar

Pro-bar zajmuje się obsługą barmańską na wydarzeniach takich jak wyjazdy integracyjne. Pro Bar obsłuży eventy do 800 osób. Pracownicy firmy Pro Bar zgodnie z życzeniem zleceniodawcy są w stanie opracować skrojone na miarę oczekiwań menu, dokonać zakupu alkoholi, zatrudnić doświadczonych kelnerów i kelnerki jak również przygotować i urządzić zjawiskowe pokazy barmańskie. Pro Bar stwierdza gotowość obsługi przyjęć do 800 gości. Wypożyczają też przenośny bar mobilny, a ceny za swoje usługi dogadują indywidualnie ze zlecającym.

Dee Dee dla Ciebie i Twojej firmy

Firma gastronomiczna Dee Dee to duży pakiet smacznych potraw cateringowych przygotowywanych przez profesjonalnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Mamy ogromne doświadczenie i zamiłowanie do jedzenia, co pozwala nam na organizację udanych imprez biznesowych i prywatnych. Przedsiębiorstwo oferuje także dodatkowe usługi, związane m.in. z dekoracją podkreślającą charakter imprezy, wynajmem autokarów a także organizacją imprez towarzyszących głównym eventom. Do każdorazowego zlecenia nastawiamy się zaangażowaniem, dlatego też zapracowaliśmy sobie na szacunek wielu osób.