Finanse

Księgowość i finanse In Plus

Firma In Plus proponuje fachową obsługę w ramach rachunkowości oraz spraw podatkowych. Oferta spółki jest każdorazowo dostosowana do konkretnych oczekiwań klienta. Do zadań firmy należy m.in. prowadzenie ewidencji VAT oraz obsługa ZUS. Biuro funkcjonuje na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i w jego pobliżu. Zachęcamy do zadawania pytań za pomocą telefonu: 600 295 364.
Strona

Emprise Usługi księgowe

Spółka Emprise to profesjonalne biuro trudniące się obsługą rachunkową. Firma obsługuje księgi przychodów oraz pomaga uzyskać płynność finansową. Za sprawą terminowości realizowanych działań, ich przystępnych cen i szczególnej dbałości o finanse klientów firma Emprise może pochwalić się stale wzrastającą liczbą stałych klientów. biuro zapewnia duży wachlarz porad z prawa księgowego, form finansowania działalności oraz zgodnego z prawem zarządzania. Biuro ma spore doświadczenie w obsłudze rozmaitego rodzaju przedsiębiorstw, w tym m.in. usługowych.

Ekb usługi rachunkowe

Biuro Rachunkowe EKB proponuje usługi z zakresu rachunkowości oraz rozliczeń podatków. Fachowość, obowiązkowość, terminowość– to najważniejsze zalety firmy Ekb-szczecin.pl. Usługi przedsiębiorstwa są do dyspozycji zainteresowanych ze Szczecina i okolic. Biuro rachunkowe przede wszystkim dba o długotrwałą współpracę z klientami. Ul. Madalińskiego 8, NIP: 851-183-91-27
Ekb.szczecin.pl, przejdź na stronę