Fotografia

Sawicki Film Production

Cezary Sawicki trudni się fotografowaniem od wielu lat, dlatego proponowane przez niego sesje zdjęciowe, jak również kręcone filmy charakteryzują się profesjonalizmem oraz wysoką jakością. Reportaże ślubne, z imprezy plenerowej lub przyjęcia imieninowego, a także filmy korporacyjne oraz reportażowe tworzone przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się coraz większą popularnością.

Cezary Sawicki – Wideofilmowanie

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można zrobienie zdjęć i filmów, które utrwalą ważne wydarzenia. Zdjęcia ślubne, z imprezy plenerowej, czy też przyjęcia jubileuszowego, a także filmy reklamowe i instruktażowe nakręcone przez fotografa cieszą się dużą popularnością. Pośród klientów studia fotograficznego są przedsiębiorstwa i klienci indywidualni, którzy doceniają profesjonalizm i niskie ceny. Niezwykłe kadry filmowe z ceremonii ślubnej, oferta przedsiębiorstwa przedstawiona w ciekawy sposób? Możemy to zagwarantować!

Profesjonalna fotografia F4pictures

Robienie zdjęć podczas przygotowań do zabawy a także wesela – to elementy, które wchodzą w skład oferty usług wykonywanych przez firmę f4pictures.pl. W ofercie fotografów zawarto również usługi związane z przygotowaniem niebanalnego albumu z ceremonii ślubnej, stworzonego według koncepcje klienta. Nowo poślubieni mogą liczyć na unikalne zdjęcia z imprezy ślubnej, które wiele lat później będą bezcennym wspomnieniem. Firma mieści się w Bielsku Białej. Swoje usługi świadczy na obszarze całego kraju. Zapraszamy do kontaktu wchodząc na portal f4pistures.pl.

Air Photobooth Poznań

Www.airphotobooth – sprzedaż fotobudek dmuchanych na przestrzeni kraju. W zestawie jest również nadmuchiwany namiot, który oświetlany jest kolorowymi żarówkami LED. Jego powierzchnię, jak również fotokabiny, doskonale można przeznaczyć przykładowo do celów reklamowych. Biorąc pod uwagę, że na różnego typu imprezach urodzinowych albo innych eventach robi się zdjęcia – fotobudka okaże się idealną atrakcję i gwarancją bardzo dobrej zabawy. Spersonalizowana fotokabina to idealne rozwiązanie dla zwariowanych pamiątek.