Polityka prawo

Doradztwo prawne Sylwia Kołton

Adwokat Sylwia Kołton oferuje wszechstronne usługi merytoryczne osobom fizycznym, jak również organizacjom politycznym. Nie są nam obce procesy o zadośćuczynienia, cechuje nas znakomita wiedza na temat prawa rodzinnego, dodatkowo znamy się na obsłudze firm. Pomocy udzielamy w naszej siedzibie w Sosnowcu oraz za pomocą formularza znajdującego się na stronie – pomagamy odbiorcom indywidualnym oraz organizacjom. Swoim zleceniodawcom oferuje pomoc prawniczą na najwyższym poziomie a także porady za pośrednictwem internetu.

Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy

Zdecydowałeś się na zakończenie małżeństwa? Szukasz profesjonalnego prawnika, który poprowadzi Twoją sprawę? Takim na pewno jest mecenas Paweł Budrewicz w Warszawie. Możesz omówić z nim takie tematy jak np.: opieka nad dzieckiem, wysokość świadczeń alimentacyjnych, czy rozdzielność majątkową. Paweł Budrewicz zawsze staje po stronie klienta. Oswaja z kulisami procesu, gwarantuje lojalność i poczucie bezpieczeństwa, a także przyjazną atmosferę w kancelarii.

Blog o prawie pracy kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

W dzisiejszych czasach wiele mówi się o wypadkach przy pracy, wykorzystywaniu pracowników oraz o bezprawnym rozwiązaniu umowy o pracę, jednak wielu pracowników nie dochodzi swoich praw, nie mając wiedzy dotyczącej prawa. Właśnie z tego powodu adwokaci z mieszczącej się w Łodzi Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski założyli bloga www.prawo-praca.pl, gdzie umieszczają interesujące artykuły z zakresu prawodawstwa.

Blog o prawie karny kancelarii adwokackiej Chróścielewska & Chróścielewski

Grozi Ci sprawa za jazdę po spożyciu alkoholu? Ponosisz odpowiedzialność za wypadek? Jeżeli masz jakiś problem z prawem karnym zasięgnij opinii Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Odnajdziesz tutaj wykwalifikowanych prawników, którzy realizują porady prawne na bardzo wysokim poziomie. Ponadto zdają sobie sprawę z tego, że zazwyczaj są pierwszym miejscem, gdzie klient może się podzielić swoim problemem. Dlatego pojawią się tutaj osoby, które potrzebują adwokata m.in. w sprawie kradzieży bądź przygotowania pisma o warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Blog o prawie spadkowym Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Nasza strona spadkowe-prawo.pl to pakiet ważnych porad związanych z tą konkretną dziedziną. Na naszym blogu publikujemy bardzo ciekawe artykuły i komunikaty – szybko informujemy o wszystkich zmianach w prawie dziedziczenia. To kancelaria prawna, w której zawsze możesz skorzystać z profesjonalnej porady prawnej z tematyki prawa spadkowego oraz innych gałęzi prawa. Oprócz świadczenia porad prawnych, klienci mogą liczyć na to, że będą reprezentowani w sprawach dotyczących spadku, rozstrzygających się przed sądami.

Prawo rodzinne na blogu kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Brak zgody żony lub męża na separację, zakłócanie spotkań z dziećmi – to przykładowe problemy z którymi codziennie spotykają się prawnicy z Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Wiele publikacji dotyczy problemów połączonych ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem - piszemy o alimentach i zasiłkach rodzinnych. Na bieżąco śledzimy nowe przepisy. Prawo rodzinne bardzo często wydaje się zawiłe, dlatego służymy profesjonalną pomocą. Nasz blog prawniczy każdego dnia odwiedza dużo osób zainteresowanych tą tematyką – oczekujemy na każde uwagi.

Blog Prawo Cywilne Chróścielewska & Chróścielewski

Chciałbyś wynająć prywatny lokal i chcesz być pewnym, że umowa jest podpisana zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak również zabezpiecza twoje interesy? Możesz udać się z tym problemem do Kancelarii Prawnej Chróścielewska & Chróścielewski w Łodzi. Szczegółowy zestaw zagadnień, w których pomagają łódzcy prawnicy można znaleźć na stronie kancelarii. Dotyczą one m.in.: kwestii zasiedzenia nieruchomości, wynajmowania mieszkań oraz sprawy windykacyjne.

Prawo karne i cywilne: Chróścielewscy

Usługi prawnicze oferowane przez Kancelarię Mecenasów Chróścielewskich, która działa w Łodzi opierają się na na bieżąco aktualizowanej wiedzy prawniczej. Zespół wykwalifikowanych prawników trudni się sprawami sądowymi takimi, jak zabezpieczenie potrzeb rodziny, sprawy o eksmisję, wydawanie opinii z zakresu prawa pracy i stwierdzenie nabycia spadku. Poza tym znakomicie znane nam jest prawo spadkowe, czyli np.

Chróścielewscy: praco cywilne i karne

Usługi prawne wykonywane przez Kancelarię Chróścielewska - Chróścielewski, która mieści się w województwie łódzkim opierają się na na bieżąco aktualizowanej znajomości przepisów prawnych. Nasza specjalizacja obejmuje prawo opiekuńcze, w tym np. ubezwłasnowolnienie, prawo cywilne, a zatem nieruchomości, doradztwo w obszarze indywidualnego prawa pracy takie jak m.in.sprostowanie świadectwa pracy. Udzielamy porad w centrum Łodzi – jesteśmy grupą profesjonalnych adwokatów. Podzieliwszy się własnymi kłopotami mogą liczyć na kompleksową pomoc.

Urzędnik Jezierski Klaudiusz

Kancelaria Klaudiusza Jezierskiego znajduje się niedaleko Poznania.
Biuro kancelaryjne doręcza odpisy, jak i przyjmuje na przechowanie pieniądze.
W wyjątkowych sytuacjach, mecenas może dokonać czynności notarialnych poza swoim biurem – np. w firmie klienta.
Kancelaria Jezierski namawia firmy i osoby prywatne z obszaru całego kraju do kontaktowania się za pośrednictwem strony internetowej oraz do odwiedzenia biura kancelarii, które zlokalizowane jest na Pl.Sienkiewicza 3, 64-500 w Szamotułach.

Strony