Samochody

OffRoadAdventure.pl

Ośrodek jazdy Off Road Adventure z Olsztyna zajmuje się prowadzeniem warsztatów MotoCross i atv. Szkoła oferuje szkolenia oraz jazdy testowe rozmaitego typu motocyklami, jak również autami terenowymi. Nasz tor znajdujący się w Olszynie to idealne miejsce na aktywne wykorzystanie weekendu. Istnieje możliwość wykupienia bonu podarunkowego, na przejażdżkę pojazdem terenowym.
Wejdź na stronę internetową offroadadventure.pl

Expo Offroad

OffRoad Expo to największe targi pojazdów terenowych w kraju. Dzięki nim kierowcy mają okazję wypróbować własny samochód w wymarzonych warunkach. Rajdy odbywają się na odpowiednich torach oraz błotnistych ścieżkach gwarantujących niezapomniane ekstremalne wrażenia i dużą adrenalinę. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Olszyn, a nasz zespół to solidni eksperci. Spółka sporządziła oryginalne pakiety dla wystawców. Są one udostępnione na stronie www.offroadexpo.pl.
Więcej o firmie

Markisz

Przeprowadzasz się? Logistyczna spółka i Markisz zapewnia komfortowy transport dużych elementów, sprzętu, artykułów spożywczych oraz wszystkich materiałów niebezpiecznych. Dla klientów oferujemy przede wszystkim wygodny przewóz materiałów niebezpiecznych. Używamy tylko dobrze wyposażonych autokarów z zabudową blaszaną. Usługi przewozowe realizowane są na obszarze całego kraju, a także wielu państw Europy. Z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa skorzystała do tej pory znaczna liczba usatysfakcjonowanych odbiorców.