Technika

Windpoldźwig winda towarowa

Spółka WINDPOLDŹWIG od kilkudziesięciu lat oferuje ruchome platformy oraz schody znanych marek. Oferowane produkty charakteryzuje niezawodność, moc oraz design. Dodatkowo mają one także potrzebne atesty. W sprawie szczegółów dotyczących oferty warto odwiedzić portal spółki: www.windpoldzwig.pl. Naszym atutem jest duży wybór wyposażenia i obecność na rynku od 1989 roku. Dział techniczno - handlowy wind, schodów ruchomych, podłogi obrotowe: Wojciech Kus, tel.

TLP Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów

Certyfikowana spółka. TLP zajmuje się technologiami lokalizacji podziemia. TLP oferuje nowe oraz już eksploatowane wykrywacze metali, i reflektometrów. Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Punkt świadczy usługi serwisowe, posiada także szeroki pakiet szkoleń , z dotyczących obsługi zakupionych sprzętów. Zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z ofertą pod adresem www.wykrywanie.com.pl.

Windy dla niepełnosprawnych Windpoldźwig

Dział transportu międzynarodowego:Agnieszka Bartosiktel. +48 501 286 836agnieszka.bartosik@windpoldzwig.plWindpoldzwig.pl to firma, która ma w swojej ofercie platformy samonośne wszelkiego typu. Dostępny asortyment to głównie ruchome chodniki i schody. W sprawie szczegółów odnośnie oferty warto odwiedzić witrynę spółki: www.windpoldzwig.pl. Naszym atutem jest duży wybór sprzętu i wieloletnie doświadczenie w branży.

Producent kabli Eukom

Eukom –Cabling to duży katalog okablowania światłowodowego oraz miedzianego.
Oferujemy między innymi: pigtaile wielodomowe, kable antenowe, patchcordy koncentryczne - na zamówienie kupujących wykonujemy prace naprawcze.
Eukom-Cabling wykonuje zamówienia na przewody: wielożyłowe telekomunikacyjne, kable nietypowe oraz usługi spawania systemów światłowodowych.
Korzystamy z najnowszej generacji maszyn, wykwalifikowanej kadry i zapewniamy szybką realizację proponując atrakcyjne stawki. Można się z nami skontaktować: fax: 022 879 70 30

AGP

Głównym produktem firmy Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest Grafen HSMG™ na substracie PMMA, uzyskiwany z niestandardowego materiału – metalu w stanie ciekłym. Jest to innowacyjne rozwiązanie dla branży przemysłowej, które będzie się nadawać np. do tworzenia mikroprocesorów. Oprócz tego może być wykorzystywany jako bateria słoneczna. Polecamy produkt, który jest produkowany we współpracy z Inżynierią Łódzką.

Windpoldźwig windy towarowe

Windopoldźwig to fachowy montaż wind wysokiej jakości, dobrych i docenianych marek. Sprzedawane urządzenia odróżnia niezawodność, wytrzymałość oraz stylistyka. Dodatkowo posiadają one także niezbędne dokumenty. Oferowane urządzenia wyróżniają się funkcjonalnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Na można zobaczyć przykładowe zamówienia. Radosław Myszyński, tel. (68) 457 43 05
radoslaw.myszynski@windpoldzwig.pl
Więcej na stronie - windpoldzwig.pl