Uroda

Twoja wizażystka i stylistka w jednym Elena Daff

Specjalizacją wizażystki Eleny Daff od lat jest tworzenie nietuzinkowych makijaży okolicznościowych oraz codziennych, czy też analiza kolorystyczna i pomoc w doborze stylizacji i kolorów. Wykonuję makijaż okazjonalny i ślubny, pogrubianie rzęs, obsługę sesji fotograficznych – każde następne zamówienie jest dla mnie bardzo znaczące, dlatego wykonuję je z zaangażowaniem. Oferuje nietuzinkowy makijaż np. studniowy, wyjściowy, ślubny – za każdym razem dopasowany do ubioru. Dodatkowo, trudni się wydłużaniem rzęs i rekonstrukcją brwi. Ciekawa jej propozycji?

Wizaż Elena Daff

Elena Daff to profesjonalna wizażystka mająca w swojej ofercie m.in. make up i stylizacje. Wykwalifikowana wizażystka wykonuje makijaż sylwestrowy, makijaże do pokazów mody , a także obsługę sesji fotograficznych. Swoje usługi Elena Daff oferuje dla klientów indywidualnych, nawiązuje kontakty również z projektantami mody. W trosce o najwyższą jakość swojej pracy, Elena Daff regularnie pogłębia umiejętności wykorzystując uczestnictwo w profesjonalnych targach.
Strona: edaff.pl

Angelika Pieklak Kosmetyczka

Angelika Pieklak oferuje bogaty wachlarz specjalistycznych usług kosmetycznych. Długoletnie doświadczenie, bogata gama zabiegów i atrakcyjne ceny to atuty wyróżniające Angelikę Pieklak na rynku kosmetycznym. Salon kosmetyczny charakteryzuje się profesjonalnymi zabiegami ,a także przystępnymi cenami. Informacje o oferowanych zabiegach znajdują się na kosmetyczkabielsko.pl.
Wejdź na stronę

Beautifulhair przedłużanie włosów

Pasją Studia Beautifulhair jest przedłużanie włosów za pomocą pewnej metody keratynowej. Wykonanie usługi oparte jest o dowolne odcienie pasemek przy wykorzystaniu modnych włosów indyjskich firmy DI BIASE. Każda kobieta może liczyć na specjalistyczną poradę dotyczącą wyboru włosów. Niezbędne informacje o zagęszczaniu włosów możemy zobaczyć na portalu beautifulhair.com.pl.
Wejdź na domenę internetową: beautifulhair.com.pl

Strefa piękna usługi fryzjerskie

Gabinet wellness Strefa Piękna oferuje staranne usługi upiększające w centralnej części Olsztyna. Proponujemy: farbowanie włosów, zabiegi keratynowe, pedicure. Główne usługi to stylizacje fryzjerskie, jak również zabiegi pielęgnacyjne dla całego ciała. Firma gwarantuje rabaty dla stałych klientów, ofertę bonów upominkowych oraz m.in. atrakcyjny rabat w dniu urodzin lub imienin. Zależy Ci na niepowtarzalnym image oraz świetnym nastroju, wstąp do nas w Centrum Handlowym Manhattan I piętro. Salon kosmetyczny: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Poniedziałek - Piątek: od 8 do 20.